banner-5.jpg

NOVÁ TECHNOLOGIE RUČNÍHO TRYSKÁNÍ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Společnost PKD zprovoznila v lednu 2018 nový box na ruční tryskání materiálu. Díky tomuto zařízení jsme schopni tryskat ocelové konstrukce větších rozměrů, které se nevejdou do průběžného tryskače. Rozměry nového boxu jsou 8 x 4 x 4 metrů. Doprava materiálu do tryskacího boxu je zajištěna pomocí jeřábu o nosnosti 5000 kg. Tryskání je prováděno ocelovým abrazivem. Tryskací box je vybaven odsávacím a filtračním zařízením.

Aktuality

PKD 2017

Rok 2017 byl pro společnost PKD historicky nejúspěšnějším rokem. Kromě rekordního obratu jsme dokázali realizovat i řadu významných investic do vozového i strojního parku. V průběhu roku jsme realizovali řadu zakázek v ČR i v zahraničí. Zároveň jsme vytvořili dostatečné předpoklady pro dostatečnou kapacitní náplň do prvního i druhého kvartálu roku 2018.

Aktuality

LOGISTICKÉ A ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM V NUPAKÁCH U PRAHY.

V říjnu 2017 společnost PKD realizovala výstavbu logistického a administrativního centra v Nupakách u Prahy.

Aktuality

STÁJ NÁSEDLOVICE.

Společnost PKD v srpnu 2017 úspěšně dokončila výstavbu ocelové konstrukce stáje Násedlovice. Jedná se o dodávku 120 tun ocelových konstrukcí. Délka haly činí 150 metrů.

Aktuality

VÝROBNÍ HALA fy. SCHWAN COSMETIC.

Společnost PKD úspěšně dokončila dodávku a montáž ocelových konstrukcí výrobní haly Schwann Cosmetics v Českém Krumlově. Jednalo se o dodávku více jak 400 tun svařovaných ocelových konstrukcí. Zakázka byla velmi náročná jak na výrobu, logistiku i montáž.

Aktuality

INOVACE VOZOVÉHO PARKU.

V roce 2017 společnost PKD výrazně investuje do obnovy vozového parku. Kromě 6 nových Fordů Transit pro montážní pracovníky jsme nyní pořídili dva tahače značky MAN.

Aktuality Aktuality

IV. KVARTÁL 2016

V listopadu roku 2016 byla dokončena rekonstrukce administrativní budovy v Kunžaku. Vedoucí provozu i zaměstnanci získali nové a moderní prostory.

Aktuality

V prosinci 2016 se zástupce společnosti PKD zúčastnil podnikatelské mise s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem a ministryní regionálního rozvoje paní Karlou Šlechtovou podnikatelské mise do Kazachstánu. V Astaně a Almatě po dobu několika dní probíhaly B2B rozhovory s kazašskými podnikatelskými subjekty.

AktualityAktuality

Společnost PKD dosáhla v roce 2016 rekordního hospodářského výsledku. Zároveň vytvořila velmi dobré předpoklady pro zakázkovou náplň roku 2017.

III. KVARTÁL 2016

V průběhu roku 2016 došlo ke změně v motivačním systému společnosti PKD. Ve druhé polovině roku se podařilo naplnit stavy pracovníků v obou výrobních závodech Dačice i Kunžak.  Firma investovala do nákupu nového docházkového systému.

Aktuality

 

II. KVARTÁL 2016

V průběhu druhého pololetí roku  2016 došlo k významným investicím do výrobního a obnově vozového parku i manipulační techniky. Společnost PKD instalovala ve svých provozech třetí vrtací centrum. Zároveň došlo k zefektivnění sledování a toku materiálu. Během roku 2016 jsme plně zprovoznili robotické pracoviště. (manipulátor)

 

I. KVARTÁL 2016

V průběhu roku došlo k realizaci dvou velkých staveb. Výstavba haly Pöttinger Vodňany s dodávkou ocelových konstrukcí o objemu více jak 700 tun. Na podzim byla dokončena výstavba haly firmy Steel Profil v Tlučné u Nýřan (Steel Profil2) a výstavba výrobní haly pro Kern-Liebers ve Vrátě v Českých Budějovicích. Dodávka ocelových konstrukcí pro tuto halu převyšovala 400 tun.

Aktuality