banner-5.jpg

Výrobní hala Pöttinger

PKD se podílelo na stavbě nové výrobní haly firmy Pöttinger ve Vodňanech. Jedná se o výrobní prostory pro montáž zemědělské techniky. Hlavní nosný systém tvoří ocelová a betonová konstrukce. Pro obvodový plášť byly použity lehké sendvičové panely. Zadáním PKD byla dodávka a montáž ocelové konstrukce střechy, včetně atik.

Průmysl

Specifikace ocelové konstrukce:

Množství oceli: 650 t
Realizace: 2016


Průmyslová hala – Nehvizdy, Dobřejovice

PKD spolupracuje s předními developery průmyslových hal po několik let. Výsledkem dobré spolupráce je četná realizace průmyslových objektů po celé ČR. Jednou z lokalit, kde PKD realizuje stavební činnost je atraktivní okolí Prahy jako jsou obce Nehvizdy či Dobřejovice. Většinou se jedná o kompletní návrh a dodávku ocelové konstrukce, klempířských prvků, včetně střešního a stěnového opláštění, a zajištění dodávek vratových a okenních systémů.

Průmysl

Specifikace haly:

Šířka: 22 m
Výška: 7 m
Délka: 170 m
Množství oceli: 200 t
Realizace: 2017-2019


Průmyslová hala Steel Profil, Tlučná

Společnost Steel profil zadala PKD dodávku nové výrobní haly. Součástí dodávky byly i mostové jeřáby. PKD spolupracuje pouze s kvalitními partnery jako je společnost GIGA, která se specializuje na technologické vybavení jeřábů. Součástí tohoto projektu bylo i zajištění pilotového založení stavby.

Průmysl

Specifikace haly:

Šířka: 31,5 m
Výška: 14 m
Délka: 120 m
Množství oceli: >150 t
Realizace: 2017