• Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

 • Moderní a rozsáhlé výrobní zázemí


  s měsíční kapacitou 700 tun ocelových konstrukcí

 • Komplexní zpracování zakázky


  od projektu, přes výrobu až po montáž

 • Nabízíme nejvyšší kvalitu


  v podobě robotického svařování

 • Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

Návrh

PKD má vlastní inženýrské studio, kde jsou navrženy všechny druhy konstrukcí, od prvních skic až po detailní dílenské výkresy.

Montáže

Naše montážní týmy pracují rychle a spolehlivě tak, aby konstrukce měla vysokou kvalitu s dlouhou životností. Spokojený zákazník je prioritou.

Výroba

Výroba ocelových konstrukcí je hlavní činností pro PKD. Výroba je vypořádána ve dvou výrobních závodech s celkovou spotřebou více než 600 t oceli za měsíc.

Věděli jste?

0
tun za rok
0
hal zrealizováno
0
let zkušeností
0
profesionálů

Novinky

Nové pálicí centrum

CNC řízený pálicí stroj Omnicut

V roce 2018 bylo zakoupeno nové pálicí centrum, které navýšilo kapacitu vypalování. Toto plazmové vypalovaní umožní vypalovat do plechů velkých rozměrů s tloušťkou až 30 mm.

Nové kanceláře v Praze

Coral office park v Butovicích

Obchodní zastoupení PKD v Praze se v roce 2019 přestěhovalo do nových reprezentativních prostor v Coral office parku v Butovicích. Díky své unikátní lokalitě jsou kanceláře snadno dostupné jak veřejnou dopravou, tak vlastním vozem.

Generální dodavatel

PKD je často v pozici generálního dodavatele konstrukcí. Od návrhu, výroby, montáže až po instalaci technologií a uvedení do provozu. Jsme schopni zajistit dodávky projektů na klíč v oblasti zemědělství i průmyslu.

Certifikace

Všechny procesy uvnitř PKD jsou certifikovány podle ČSN EN ISO 9001:2016 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN EN 1090 EXC1-EXC3. 94/5000. Jsme držitelem evropského svářecího certifikátu na základě rozhodnutí Evropské federace sváření (EWF).

Kontaktujte nás