• Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

 • Moderní a rozsáhlé výrobní zázemí


  s měsíční kapacitou 700 tun ocelových konstrukcí

 • Komplexní zpracování zakázky


  od projektu, přes výrobu až po montáž

 • Nabízíme nejvyšší kvalitu


  v podobě robotického svařování

 • Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

Návrh

PKD má vlastní inženýrské studio, kde jsou navrženy všechny druhy konstrukcí, od prvních skic až po detailní dílenské výkresy.

Montáže

Naše montážní týmy pracují rychle a spolehlivě tak, aby konstrukce měla vysokou kvalitu s dlouhou životností. Spokojený zákazník je prioritou.

Výroba

Výroba ocelových konstrukcí je hlavní činností pro PKD. Výroba je vypořádána ve dvou výrobních závodech s celkovou spotřebou více než 600 t oceli za měsíc.

Věděli jste?

0
tun za rok
0
hal zrealizováno
0
let zkušeností
0
profesionálů

Novinky

Kendice

Slovensko - Produkční věže pro výrobu krmných směsí

V roce 2020 dodalo PKD ocelovou konstrukci pro výrobu krmných směsí. Dvě nové produkční věže umožní vyrobit až 200 000 tun krmiv za rok. Součástí dodávky byla i konstrukce pro čtvercová sila. Celková hmotnost dodané oceli byla okolo 1000 tun. Celá konstrukce byla dle požadavku investora opatřena protipožárním nátěrem na 45 minut, který se aplikoval přímo ve výrobě PKD.

Nové pálicí centrum

CNC řízený pálicí stroj Omnicut

V roce 2018 bylo zakoupeno nové pálicí centrum, které navýšilo kapacitu vypalování. Toto plazmové vypalovaní umožní vypalovat do plechů velkých rozměrů s tloušťkou až 30 mm.

Nové kanceláře v Praze

Coral office park v Butovicích

Obchodní zastoupení PKD v Praze se v roce 2019 přestěhovalo do nových reprezentativních prostor v Coral office parku v Butovicích. Díky své unikátní lokalitě jsou kanceláře snadno dostupné jak veřejnou dopravou, tak vlastním vozem.

Generální dodavatel

PKD je často v pozici generálního dodavatele konstrukcí. Od návrhu, výroby, montáže až po instalaci technologií a uvedení do provozu. Jsme schopni zajistit dodávky projektů na klíč v oblasti zemědělství i průmyslu.

Certifikace

Všechny procesy uvnitř PKD jsou certifikovány podle ČSN EN ISO 9001:2016 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN EN 1090 EXC1-EXC3. 94/5000. Jsme držitelem evropského svářecího certifikátu na základě rozhodnutí Evropské federace sváření (EWF).

Kontaktujte nás