• Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

 • Moderní a rozsáhlé výrobní zázemí


  s měsíční kapacitou 700 tun ocelových konstrukcí

 • Komplexní zpracování zakázky


  od projektu, přes výrobu až po montáž

 • Nabízíme nejvyšší kvalitu


  v podobě robotického svařování

 • Dlouholetá tradice výroby ocelových hal


  a ocelových konstrukcí

Kamionová doprava
Servis a revize mostových jeřábů GIGA

Kontakt: Josef Pšenčík, mobil: 602 161 007, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jeřáby
Pracovní plošiny a manipulátory

Kontakt: Radovan Tichý, mobil: 602 443 399, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Prodej technických plynů
Prodej svářecí techniky

Kontakt: Luboš Skoumal, tel.: 384 401 329, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pískování na průběžném tryskači

Kontakt: Arnošt Hlávka, 602 161 004, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Prodej a servis vrat a posuvných bran

Kontakt: Ing. Aleš Teplý,  724 117 350, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Robotické svařování
Vrtání a dělení tyčového materiálu na CNC vrtacím centru
Termické dělení plechů na CNC strojích
Nátěry ocelových konstrukcí

Kontakt: Petr Pšenčík,  602 443 364, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Návrh

PKD má vlastní inženýrské studio, kde jsou navrženy všechny druhy konstrukcí, od prvních skic až po detailní dílenské výkresy.

Montáže

Naše montážní týmy pracují rychle a spolehlivě tak, aby konstrukce měla vysokou kvalitu s dlouhou životností. Spokojený zákazník je prioritou.

Výroba

Výroba ocelových konstrukcí je hlavní činností pro PKD. Výroba je vypořádána ve dvou výrobních závodech s celkovou spotřebou více než 600 t oceli za měsíc.

Věděli jste?

0
tun za rok
0
hal zrealizováno
0
let zkušeností
0
profesionálů

Novinky

Fotovoltaika

Energetické úspory

V roce 2022 byla instalována a zprovozněna fotovoltaická elektrárna pro vlastní potřebu s cílem snížit odběr elektrické energie z distribuční sítě a snížení závislosti společnosti na dodavateli energie. Celý projekt byl spolufinancován Evropskou unií.

OceněníOcenění

Ocenění LÍDR JIHOČESKÉHO KRAJE

V roce 2023 bylo společnosti PKD, a.s. uděleno prestižní ocenění LÍDR JIHOČESKÉHO KRAJE pod patronací Inca Collagen .

Kendice

Slovensko - Produkční věže pro výrobu krmných směsí

V roce 2020 dodalo PKD ocelovou konstrukci pro výrobu krmných směsí. Dvě nové produkční věže umožní vyrobit až 200 000 tun krmiv za rok. Součástí dodávky byla i konstrukce pro čtvercová sila. Celková hmotnost dodané oceli byla okolo 1000 tun. Celá konstrukce byla dle požadavku investora opatřena protipožárním nátěrem na 45 minut, který se aplikoval přímo ve výrobě PKD.

Generální dodavatel

PKD je často v pozici generálního dodavatele konstrukcí. Od návrhu, výroby, montáže až po instalaci technologií a uvedení do provozu. Jsme schopni zajistit dodávky projektů na klíč v oblasti zemědělství i průmyslu.

Certifikace

Všechny procesy uvnitř PKD jsou certifikovány podle ČSN EN ISO 9001:2016 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN EN 1090 EXC1-EXC3. 94/5000. Jsme držitelem evropského svářecího certifikátu na základě rozhodnutí Evropské federace sváření (EWF).

Kontaktujte nás